Blacharstwo i Lakiernictwo

Blacharstwo

Naprawy powypadkowe podwozi wykonujemy na oryginalnych ramach Car-o-liner z Elektronicznym systemem pomiarowym płyty podłogowej i nadwozia Car-o-tronic. Nr 1 w europie

Blacharnia w naszej firmie jest wyposażona w nowoczesny sprzęt potrzebny do wykonania profesjonalnej naprawy karoseryjnej. Wykonujemy prace blacharskie z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i nowoczesnych technik naprawczych.

Naprawy powypadkowe podwozi wykonujemy na oryginalnych ramach Car-o-liner z Elektronicznym systemem pomiarowym płyty podłogowej i nadwozia Car-o-tronic. Jest to nr 1 w Europie!

Dzięki doświadczeniu i precyzji naszego personelu jesteśmy w stanie dokonać każdej, nawet najbardziej skomplikowanej naprawy.

Posiadamy najnowszą zgrzewarkę firmy Gyspot do napraw pojazdów nowej generacji.

Lakiernictwo

Własna mieszalnia lakierów z komputerowym doborem koloru.

Naprawy lakiernicze wykonujemy w nowoczesnej komorze lakierniczej szt.2 firmy Blowtherm z zastosowaniem wodnych lakierów firmy RM.

Lakiernictwo w firmie Auto Janowski to wieloletnie doświadczenie pracowników i niezastąpiona technologia firmy Blowtherm – niekwestionowanego lidera w branży. Posiadamy własną mieszalnię lakierów z komputerowym doborem lakieru. Dobierzemy idealnie każdy kolor z zastosowaniem wodnych lakierów firmy RM. Firma Auto Janowski pełen profesjonalizm za rozsądną cenę!

Nasza lakiernia spełnia najsurowsze normy obowiązujące w Unii Europejskiej dotyczące emisji szkodliwych substancji. Samochody w naszej firmie lakierowane są w dwóch kabinach bezpyłowych, gwarantujących najlepszą jakoś usług.

Wykonujemy również usługi związane z  polerowaniem nadwozi jak również z zabezpieczeniem antykorozyjnym podwozi. Możemy także wykonać komputerowy pomiar grubości lakieru.

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 8:00 - 16:00
Sb: 8:00-13:00

Assistance całodobowy

Zadzwoń do nas
720 112 112

Skontaktuj się z nami

tel./fax: 41/ 346 72 20
email: biuro@auto-janowski.pl